scroll

Hotel

Informacje

Jamrozowa Polana Hotel & Browar to nowoczesny 3 *** obiekt w Dusznikach-Zdroju położony w lesie poza miastem na 6 ha polanie. Ze względu na swoje położenie jest doskonałym miejscem wypoczynku zarówno w sezonie letnim jak i zimowym.
Kompleks składa się z kilku budynków: Hotel, Chata Grillowa całoroczna i Mini Browar.

Do dyspozycji Gości oddajemy 60 przytulnych pokoi 1, 2, 3,i 4 osobowe z nowocześnie urządzonymi łazienkami oraz apartamenty.
Wszystkie pokoje wyposażone są w szafę, telewizor, telefon wewnętrzny, biurko i Internet.
Dla rodzin z małymi dziećmi przygotowane są łóżeczka, wanienki, krzesełka oraz kącik zabaw dla Waszych milusińskich.

Bez względu na to czy chcesz uczcić ważną rocznicę czy po prostu celebrować chwile z najbliższymi, Restauracja czynna od 12.00 do 20.00 dołoży wszelkich starań, aby zadowolić Ciebie i Twoich gości. Nasza kuchnia opiera się na świeżych, sezonowych produktach lokalnego pochodzenia dostarczanych od lat przez sprawdzonych producentów. Dbamy, aby przygotowane przez nas potrawy były bogate w składniki odżywcze. Smaku nadają im nie tylko przyprawy, ale również pasja, z jaką zespół przygotowuje każdy posiłek.

Restauracja

Rodzinny obiad, lunch biznesowy, a może romantyczna kolacja we dwoje?
W restauracji serwujemy także smaczne i obfite śniadania w formie bufetu szwedzkiego podawane codziennie w godzinach 8.00-10.00 oraz pyszne obiadokolacje w godzinach 17.00-19.00.

więcej

Wellness & SPA

Strefa Wellness & Spa oferuje sauny, mini siłownię oraz szeroką gamę masaży. Człowiek hartuje się i uodparnia na choroby, zaś sama kąpiel w balii dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Atrakcje

Pochmurna pogoda czy deszczowy dzień albo nadmiar energii rozpierający Wasze dzieci…?
I na to zaradzimy. Mało jest tak emocjonujących gier, jak cymbergaj. Zdrowa rywalizacja z rodziną czy ze znajomymi to idealny pomysł na wieczór. W naszym źródle Jamroza są 2 stoły bilardowe dla ambitnych.

więcej

W pigułce

Sprawdź godziny obsługi, warunki rezerwacji, wyposażenie hotelu i pokoi, usługi dodatkowe i inne ważne informacje.

więcej
Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria